Dzień Babci i Dzień Dziadka – kartki do druku

21 oraz 22 stycznia obchodzimy dwa święta – Dzień Babci i Dzień Dziadka! Dla wielu z nas, babcie i dziadkowie to jedne z najważniejszych i najbliższych naszemu sercu osób. Dlatego uważam, że absolutnie zasługują na to, by mieć swoje święto.

Ponieważ nikt nie idzie do dziadków z pustymi łapkami, więc ze sklepów znikają kwiaty, bombonierki, ciepłe skarpety i krawaty. W związku z tym, styczeń nie jest takim całkiem smutnym, chłodnym miesiącem.

Składamy życzenia, przytulamy się, uśmiechamy i robimy laurki. Nasze babcie natomiast, przygotowują dla swoich wnucząt najpyszniejsze ciasta! Mniam!

Dlatego przychodzę do Was z kartkami do druku na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Standardowo z takimi, które możecie wykonać w domu przy użyciu drukarki. Drukarka przygotowana? Papier włożony? Do dzieła więc!

Pobierz kartki na Dzień Babci i Dzień Dziadka – do druku

Pobierz plik .pdf na swój komputer, a następnie wydrukuj, ustawiając uprzednio najwyższą jakość wydruku w opcjach drukarki. Plik zawiera dwie strony – jedna z kartkami dla babci, druga z kartkami dla dziadka. Po wydrukowaniu otrzymujesz 4 składane kartki w formacie A6.

Wydruki przetnij wzdłuż linii ciągłej, następnie złóż wzdłuż linii przerywanej. Wewnątrz kartki wpisz życzenia i gotowe!

Dodatkowe informacje:

  • Plik w formacie PDF zawiera kartki dla Babci i Dziadka (w wysokiej rozdzielczości) – dwie składane na jednej stronie A4.
  • W opcjach wydruku ustaw najlepszą jakość, wtedy kolory będą bardziej nasycone.
  • Wszelkie linie cięcia i gięcia są dokładnie na środku. Niektóre drukarki dodają marginesy przy wydruku i może wychodzić inaczej.
  • Najlepiej sprawdzi się grubszy papier (może być również blok techniczny lub o wyższej gramaturze).
  • Pliki przeznaczone wyłącznie do użytku niekomercyjnego.

Zapraszam Was również do polubienia mojej strony na Facebook oraz na Instagram.

Leave a Reply

Close